AVV: de democratische vakbond

Vacature algemeen bestuurslid AVV (onbezoldigd)

In verband met het aanstaande vertrek van één van onze bestuursleden komt een positie vrij binnen ons bestuur. Wij komen graag in contact met kandidaten die mee willen werken aan het verder opbouwen en ontwikkelen van onze vereniging.

Het bestuur van AVV bestaat op dit moment uit vijf personen, waarvan binnenkort één vacature. Samen vormen we een complementair team. Het bestuur vertaalt visie in praktisch beleid, schept de randvoorwaarden voor het vakbondswerk van AVV en draagt verantwoordelijkheid voor het financiële bestuur van de vereniging.

Er is ruimte voor een bestuurslid met een goed gevoel voor (politieke) verhoudingen en een strategisch oog. Wij zoeken iemand die kan bijdragen aan het verstevigen van AVV als vernieuwende vakbond in de polder. Bestuurservaring bij een vereniging is een pré, evenals kennis of affiniteit met de polder. Ben je al (langer) lid van AVV dan is dat ook een duidelijke plus.  

Het bestuur nodigt kandidaten van harte uit te reageren. Dit kan via e-mail naar mrijntjes@avv.nu. Je kunt jezelf voordragen op voorstel van tenminste tien leden, die ten minste zes maanden als lid staan geregistreerd (artikel 7.3 Statuten). De reactietermijn is uiterlijk 31 mei.

Het bestuur is ook bevoegd een kandidaat voor te dragen en is voornemens van deze bevoegdheid gebruik te maken. Het bestuur hecht aan de diversiteit in het bestuur. De voorkeur gaat daarom uit naar een vrouwelijke kandidaat.

Deze bestuurspositie is onbezoldigd. Een vrijwilligersvergoeding en feitelijke onkostenvergoeding zijn van toepassing.

Kijk hier voor het functieprofiel voor deze positie.

14 juli 2022

© 2017 AVV - PrivacyDisclaimer

Verenigingenweb
Cancel